Szkolenia i warsztaty z atrakcjami

Kluczowym dla rozwoju firmy jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji pracowników. Ważne są nie tylko jednodniowe warsztaty, ale także dłuższe szkolenia i konferencje. To nie tylko pole do rozszerzenia kompetencji naszych współpracowników, ale także możliwość ich lepszego poznania. Imprezy integracyjne odbywające się poza murami firmy jednoczą, nawet dotychczas mało zgrane zespoły. Pokazują nam, jak ludzie, z którymi przebywamy na co dzień zachowują się w sytuacjach niezręcznych oraz wymagają od nich większego niż dotychczas zaangażowania. Wspólne wyjazdy pokazują także, jak naprawdę wyglądają relacje międzyludzkie oraz jakie dotychczas nieznane nam cechy charakteru pracowników możemy wykorzystać po powrocie do normalności.

więcej »

Czego możesz oczekiwać od hotelu?

Współczesny rynek hotelarsko-turystyczny prezentuje różne standardy pobytu i obsługi gości. Oczywiste jest to, że luksusowy czterogwiazdkowy hotel powinien prezentować wyższą jakość świadczonych usług niż podmiejski motel, jednak w każdym miejscu naszego pobytu powinniśmy spodziewać się spełnienia podstawowych oczekiwań. Niezależnie od tego czy odwiedzamy dany hotel prywatnie, czy organizujemy w nim imprezy integracyjne lub wycieczki szkolne możemy oczekiwać, że hotel zagwarantuje nam:

więcej »

Kilka pomysłów na organizację wyjazdów integracyjnych

Organizacja wyjazdu integracyjnego to z pewnością idealny pomysł nie tylko dla grup prywatnych, ale również firm, dla których liczy się przyjazna atmosfera w pracy. Taka forma spotkania poza biurem sprawia, że pracownicy poznają się lepiej, a także mają możliwość zrelaksowania się i odstresowania, dzięki czemu mogą wrócić do obowiązków służbowych z motywacją do działania i tym samym zwiększyć swoją wydajność.

więcej »

Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

Jedną z najważniejszych decyzji, jaką para młoda musi podjąć przed ślubem, jest wybór odpowiedniego miejsca na organizację weselnego przyjęcia. Tradycyjne polskie wesele w eleganckiej sali bankietowej? Oryginalne przyjęcie z atrakcjami w zabytkowym zamku? A może filmowe namioty w barwnym plenerze? Jedno jest pewne - wybierając miejsce na organizację przyjęcia weselnego należy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów.

więcej »

Na co zwrócić uwagę przy rezerwacji hotelu?

Chociaż hotel nie jest (a przynajmniej nie powinien być) miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu podczas urlopu, dobrze jest korzystać z usług sprawdzonego ośrodka, który dzięki swojemu standardowi i udogodnieniom sprawi, że nasz pobyt będzie wygodny. Dlatego ważne jest, aby wybrać miejsce noclegowe, które spełni nasze oczekiwania. Zanim więc zdecydujemy się na ofertę hotelu, hostelu a może motelu, warto zastanowić się, czego tak naprawdę od niego oczekujemy. Trzeba również wziąć pod uwagę charakter i cel naszego pobytu oraz udogodnienia, które są nam niezbędne do komfortowego spędzenia czasu.

więcej »

Jak spędzić z dziećmi ostatnie dni wakacji?

Koniec wakacji zbliża się nieuchronnie. Niedługo dzieci powrócą do szkoły i codziennych obowiązków. Nie oznacza to jednak, że ostatnie dni letniej laby muszą upłynąć pod znakiem szkolnych zakupów i przygotowań do roku szkolnego. Nie musimy wyjeżdżać w góry czy nad morze, by sprawić radość naszemu dziecku. Krótki weekendowy wyjazd za miasto nie tylko urozmaici nasze plany, ale również pozwoli spędzić czas wspólnie.

więcej »

Festyny i pikniki tylko w Wiktorowie

Piękna pogoda za oknem zachęca do przebywania na świeżym powietrzu. Jest też doskonałym pretekstem do organizacji imprez i zabaw w plenerze. Takie imprezy integracyjne są bardzo popularne, z pewnością urozmaicą wolny czas i pozwolą wielu osobom wypocząć w sposób aktywny. Pikniki, festyny, akcje promocyjne i inne imprezy plenerowe to świetna okazja do wspólnych spotkań, dobrej zabawy i promowania własnej firmy, dlatego warto powierzyć organizację takiego eventu profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół wydarzenia: przestrzeń, scenariusz imprezy i atrakcje.

więcej »

Czas na wesele

Wakacje to czas, w którym równie często zakochujemy się i przeżywamy letnie romanse, jak i uczestniczymy w przyjęciach weselnych bliskich nam osób. Miłosna aura sprzyja zaręczynom. Jedni zwlekają ze ślubem kilka lat, innym zależy na jak najszybszym rozpoczęciu nowego życia we dwoje. Przygotowania rozpoczynamy zwykle od leniwego, ale jakże przyjemnego, poszukiwania wymarzonej sukni i garnituru. Niemalże wszyscy narzeczeni zgodnie przyznają, że priorytetowym jest dla nich znalezienie idealnej sali weselnej.

Znajdź swoje miejsce.

więcej »

Wycieczka szkolna w Wiktorowie

Mimo że wakacje to czas wolny od nauki to właśnie szkoły bardzo często organizują dla swych podopiecznych wycieczki szkolne, na których dzieci i młodzież mogą nie tylko bawić się, ale również uczyć i zdobywać nowe umiejętności. Idealnym miejscem na tego typu pobyt jest z pewnością Ośrodek Wypoczynkowy Wiktorowo koło miasta Bydgoszcz, gdzie uczniowie mogą skorzystać z wielu atrakcji.

więcej »

Imprezy firmowe w Wiktorowie

Imprezy firmowe organizowane w Wiktorowie mogą przybrać najróżniejsze formy. Oferujemy Państwu zarówno elegancje kolacje bankietowe oraz mniej zobowiązujące imprezy grillowe. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, i skorzystanie z bogatej oferty gier outdoorowych jest najlepszym pomysłem na imprezę integracyjną.

więcej »

Copyright © 2000-2015 - Wiktorowo | Zdjęcia: 7SENSESPHOTO

Projekt i wykonanie: Strony internetowe MEDIART