Festyny i pikniki tylko w Wiktorowie

Piękna pogoda za oknem zachęca do przebywania na świeżym powietrzu. Jest też doskonałym pretekstem do organizacji imprez i zabaw w plenerze. Takie imprezy integracyjne są bardzo popularne, z pewnością urozmaicą wolny czas i pozwolą wielu osobom wypocząć w sposób aktywny. Pikniki, festyny, akcje promocyjne i inne imprezy plenerowe to świetna okazja do wspólnych spotkań, dobrej zabawy i promowania własnej firmy, dlatego warto powierzyć organizację takiego eventu profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół wydarzenia: przestrzeń, scenariusz imprezy i atrakcje.


Impreza pod chmurką

Kujawsko-pomorskie to województwo, w którym dużo się dzieje. Wiele masowych imprez ma charakter cykliczny i są bardzo dobrze znane lokalnej społeczności. Dlatego przy organizacji własnego przedsięwzięcia rozrywkowego warto postawić na innowacyjność działania. Taką formę proponuje Ośrodek w Wiktorowie na Szlaku Piastowskim koło Bydgoszczy. Obiekt ten oferuje swoim klientom atrakcyjny, leśny plener rekreacyjny oraz pomoc i doświadczenie, dzięki którym organizowany przez Ciebie piknik będzie niezapomniany!

Różnorodność atrakcji

Festynowa oferta Ośrodka w Wiktorowie to moc atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Dzięki swoim lokalnym, naturalnym walorom z pewnością zaspokoi potrzeby rekreacyjne i kulturalne nawet najbardziej wymagających gości. Ośrodek Wiktorowo pod Bydgoszczą organizuje zarówno większe imprezy plenerowe, jak i kameralne imprezy integracyjne. Tworzy niepowtarzalny klimat dopasowany do rodzaju wydarzenia, a także dba o każdy szczegół: zaplecze techniczne, oprawę muzyczną, catering, oryginalne gry i konkursy. Elastyczna obsługa zrealizuje każdy projekt i zaproponuje nowe, innowacyjne rozwiązanie tak, aby wspominano Twój festyn jeszcze długo po jego zakończeniu!

Kalendarz wydarzeń

Ośrodek Wiktorowo obok miasta Bydgoszcz oferuje swoim gościom szeroki wachlarz imprez i wydarzeń, które jest w stanie zorganizować: wycieczki szkolne, zielone szkoły, imprezy integracyjne, imprezy firmowe, konferencje, wesela, festynu i pikniki. Decydując się na organizację swojego projektu w Wiktorowie na Szlaku Piastowskim masz pewność, że Twoja impreza jest skazana na sukces.

Copyright © 2000-2015 - Wiktorowo | Zdjęcia: 7SENSESPHOTO

Projekt i wykonanie: Strony internetowe MEDIART