Imprezy firmowe w Wiktorowie

Imprezy firmowe organizowane w Wiktorowie mogą przybrać najróżniejsze formy. Oferujemy Państwu zarówno elegancje kolacje bankietowe oraz mniej zobowiązujące imprezy grillowe. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, i skorzystanie z bogatej oferty gier outdoorowych jest najlepszym pomysłem na imprezę integracyjną.


Kolacje bankietowe, wieczory tematyczne:

Niezmiennie, od kilkunastu lat szczycimy się w Wiktorowie znakomitą kuchnią. Smak naszej kaczki w winie czy gęsi w kapuście przyprawia o zawrót głowy. Do tego wystarczy dodać nastrój naszej kominkowej sali, dobrego Dja i przepis na rewelacyjną imprezę firmową gotowy! Aby wzmocnić wrażenia z imprezy integracyjnej proponujemy Państwu skorzystanie z możliwości organizacji bankietu w określonej konwencji. Wieczory tematyczne to gwarancja udanej zabawy i masa śmiechu!

Wieczory, które najlepiej wpisują się w klimat panujący w Wiktorowie i na naszej sali bankietowej:

Wieczór grozy/ magii i czarów
Oprawa owych wieczorów świetnie wpisuje się w klimat naszej nieco tajemniczej sali kominkowej. Taka tematyka imprezy integracyjnej szczególnie dobrze sprawdzi się w listopadowe, chłodne wieczory. Przerażające występy i konkurencje, oraz nasi animatorzy zadbają o gorący przebieg wydarzeń. W okolicach halloween w szczególności zapraszamy firmy z Bydgoszczy. Dotrzecie do nas Państwo w zaledwie 40 min.

Wieczór hollywood
Polecamy go Państwu, bo to po prostu świetna zabawa. Imprezę tę realizowaliśmy dla jednej z poznańskich firm. Wspólne nakręcanie teledysku/filmu i po odpowiednim montażu odtworzenie dzieła podczas wieczornej zabawy to przednia rozrywka. Do tego oskarowy przepych, czerwone dywany, każdy uczestnik poczuje się jak gwiazda hollywood. Szefowa naszej kuchni zaserwuje dla Państwa menu skomponowane specjalnie na tę okoliczność.

Wieczór rock&roll
W Wiktorowie przenosimy się w czarujące lata 50. Ten wieczór to przede wszystkim muzyka i rozgrzany parkiet. W programie masa konkursów, gwiazdorska wodzirejka i najlepszy DJ.

Gry typu outdoor:
Tropiciele Skarbu Wiktorowa. Świetna gra strategiczna, która jest gwarancją spędzenia bardzo dynamicznego dnia w Wiktorowie. Łączy ze sobą różne elementy i formy zabaw: team building, wspinaczkę, strzelectwo, kajakarstwo i surwiwal. Sprzyja integracji, pracy zespołowej, uczy współzawodnictwa, wyłania naturalnych przywódców. Tropiciele Skarbu Wiktorowa to przygoda z jakiej skorzystało już wiele firm. Niezawodny i niedrogi sposób na udana imprezę firmową.

Orienteering
Ciekawe i urokliwe położenie Wiktorowa nad jeziorem, w lesie z licznymi skarpami, strumykami sprawia, że zabawy na orientację wypadają u nas bardzo ciekawie. Uczestnicy w podgrupach wykazują się sprawnością, orientacją w terenie i w jak najszybszym tempie zdobywają wskazówki do kolejnych punktów kontrolnych. Odważnych zaopatrzymy w latarki a zabawę przeprowadzimy nocą!

Surwiwal
Z dala of komfortu biurowych przestrzeni, uczymy jak przeżyć w ekstremalnych warunkach wykorzystując materiały dostępne w lesie oraz siły przyrody i minimalną ilość cywilizowanego sprzętu. Przygoda tylko dla prawdziwych twardzieli, rzuceni na głęboką wodę mogą liczyć tylko na siebie. Hardcore ale bardzo zbliża i uczy pracy w grupie. Zagwarantowane mocne wrażenia i rewelacyjna fotorelacja ;)

Gry scenariuszowe w terenie
To propozycja dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas. Nie ma czasu na nudę, chwilę oddechu, leniwe piwko i nocne Polaków rozmowy… Będziemy kręcić film i staniemy się bohaterami kina akcji, zagramy w mrożącej krew w żyłach grze fabularnej „Walking dead”, lub wcielimy się w uczestników „gry o tron” co dostarczy uczestnikom nieznanych dotąd wrażeń.

Ćwiczenia na wodzie
Nasz ośrodek leży nad urokliwym jeziorem z zatoczkami i ciekawymi zakątkami. Dobrym pomysłem na imprezę firmową jest budowanie tratw, przeprawy przez własnoręcznie wykonane kładki, spadanie prosto do jeziora w rozpędzonej zorbie i bardziej standardowe wyścigi kajakowe. Gorąco polecamy także 3 dniowe spływy kajakowe. Trasa rozpoczyna się w Wiktorowie, kończy w Kruszwicy. To przede wszystkim wyciszająca wyprawa po pięknych jeziorach, okraszona nieuniknioną w tych warunkach przygodą (intensywniejszą przy wyborze surwiwalowej wersji noclegowej ;)) Wszystko pod opieką doświadczonych przewodników, ratowników i animatorów. Uczestnicy wracają zachwyceni- polecamy.

Copyright © 2000-2015 - Wiktorowo | Zdjęcia: 7SENSESPHOTO

Projekt i wykonanie: Strony internetowe MEDIART